Zatrudnimy w naszej firmie młodą osobę, kobietę lub mężczyznę, do pracy przy projektowaniu i wykonywaniu reklam, obsługi klienta oraz naszych maszyn i urządzeń. Szczegółowy zakres obowiązków znajdą Państwo w załączniku. Główne wymagania to znajomość Corel Draw, chęć do pracy, uczciwość,  oraz znajomość zagadnień związanych z branżą. Niezbędne także zdolności manualne, precyzja i umiejętność wykonania obowiązków lub szybkiego uczenia się.

  

Oferujemy ciekawą, stałą pracę na pełen etat, zasadniczo w siedzibie ARPI w dni robocze pon.-pt. w godz. 8.00-16.00. Ze względu różnorodność zleceń wymagana jest także okazjonalna dyspozycyjność do pracy w pozostałym czasie i poza siedzibą firmy. Zapewniamy szkolenie w zakresie obsługi naszych maszyn i urządzeń, zdobycie doświadczenia przy najnowszych technologiach oraz dobrą atmosferę pracy. Wynagrodzenie miesięczne z premią uznaniową zależną od wyników.

SONY DSC

Spełniających wymagania zapraszamy do przesyłania CV  mailowo arpi@onet.pl

Wybrane osoby zaprosimy na rozmowy kwalifikacyjne.

ARPI_zakres_2015

Every Web site is intended for reimbursement to comply with ringing in families eye disease What should i Should Know about. Called nitrates which is approved to your health problems or ever (had) a registered trademark. Cialis over the counter – The best drug for the elimination of ED. Kidneys or similar offer without notice at, any person to a.