Inne prace

W celu zapewnienia kompleksowej obsługi wykonujemy szeroki zakres prac, które nie zawsze są bezpośrednio związane z reklamą ale zapewniają komfort obsługi naszym klientom.

Pieczątki
Pieczątki wykonujemy metodą naświetlania fotopolimera. Tak przygotowaną gumkę do pieczątki umieszczamy w automatach stemplarskich renomowanej firmy Trodat. Kolor tuszu jest jednolity i standardowo czarny, na życzenie możliwe kolory to czerwony, niebieski, fioletowy lub zielony. Kolory obudowy zależą od modelu i możliwe do wyboru przy zamówieniu. W celu wykonania pieczątki proszę podać treść a my przygotujemy wzór do akceptacji. Projekt może zawierać także elementy graficzne tj. logo, ramkę, exlibris itp. W ofercie datowniki także z płytką tekstową oraz duże pieczątki księgowe. Do intensywnego użytkowania polecamy szczególnie wytrzymałe i trwałe automaty z serii Proffesional Line.

Laminowanie sztywnym laminatem
Dwustronne powlekanie folią bezbarwną na gorąco wydruków i dokumentów do formatu A3. Taki sposób zabezpieczenia powoduje że wydruk jest wodoodporny, sztywny i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Znajduje to zastosowanie w wykonaniu zewnętrznych kart menu, regulaminów, instrukcji, identyfikatorów, zawieszek itp. Jeżeli jest potrzeba zagięcia możemy także bigować laminaty.

Identyfikatory, karty stałego klienta
Identyfikatory zawierające autoryzację w postaci np. pieczęci lub podpisu, zdjęcie i opis osoby, trwale zabezpieczamy laminatem na gorąco. Jako mocowanie stosujemy doklejane agrafki, klipsy, żabki lub wycinamy otwór do zaczepienia karabińczyka czy taśmy. Jeżeli potrzebna jest łatwość wymiany identyfikatora stosujemy specjalne koszulki z zapinkami w których umieszczany jest wydruk.

Karty stałego klienta lub inne w zależności od potrzeb drukujemy cyfrowo lub offsetowo i zabezpieczamy laminatem lub foliowaniem. Format, grubość i sposób wykończenia zgodnie z wymogami zamawiającego.

Druk offsetowy
Ulotki, foldery, wizytówki, broszury, karty menu, plakaty, kalendarze i inne produkty poligraficzne przy średnich i większych nakładach drukujemy offsetowo. Pełna oferta zawierająca także uszlachetnianie tj. foliowanie, lakier punktowy UV, perforację, sztancowanie oraz obróbkę introligatorską zapewnia korzystną cenowo i jakościowo realizację dowolnych nakladów.

Frezowanie
Wycinanie liter czy grafik z materiałów twardych tj. PCV spienione, plexi, poliwęglan, dibond wykonujemy za pomocą frezowania lub cięcia laserowego. Umożliwia to wykonanie nie tylko form przestrzennych reklam, elementów scenografii, ekspozycji ale także dokładnych elementów maszyn i urządzeń czy też statuetek.

Transport
Na życzenie wszystkie produkty możemy dostarczyć w dowolne miejsce za pomocą własnego transportu, taxi, poczty lub firm kurierskich. Jeżeli potrzeba także konfekcjonujemy, pakujemy, przygotowujemy do wysyłki przez klienta. Dbamy aby nasze prace bezpiecznie i na czas dotarły na miejsce.